Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.07.2019 08:35:44

... (nejen) pro maminky s ekologickým myšlením

Více k MISSIVĚ

Více k výrobkům firmy

MISSIVA

 

Výrobky firmy Missiva jsou výbornými pomocníky v domácnosti, pokud víte, jakým způsobem je používat. Budete spokojení a překvapení tím, že ekologická varianta téměř veškerého drogistického zboží skutečně funguje, příjemně se používá a ještě navíc ušetříte! Kromě svých financí navíc ještě i přírodu...


yes Odzkoušeno
heart Vřele doporučuji!!!

 

Jak je možné, že ušetříte?

Předem je nutné si uvědomit, že výrobky jsou koncentráty, proto je potřeba jen jejich malé množství!

Pokud například používáte „běžný“ prací gel, dávka na 1 praní je obyčejně asi 75 ml přípravku. Pracího gelu Permon U použijete na jedno praní většinou 20 ml. Pokud si tedy spočítáte částku, na kterou Vás vyjde jedno praní v „běžném“ pracím prostředku, zjistíte, že se i v případě, že použijete všechny složky pracího programu Permon, dostanete maximálně na tutéž cenu. Tato situace se ovšem nevyskytuje příliš často, většinou stačí použít jen některou ze složek, tudíž Vám jedno praní vyjde většinou levněji, než při použití „běžných“ pracích prostředků.

 

Čím šetříte přírodu?

Všem složkám pracího programu Permon a mnoha dalším výrobkům byla udělena značka ekologicky šetrného výrobku, která spotřebiteli garantuje, že u označeného výrobku byly minimalizovány negativní vlivy na životní prostředí. Vypovídá o tom, že daný výrobek je ve své kategorii šetrnější k životnímu prostředí než ostatní obdobné výrobky. Výrobek nesoucí ekoznačku EŠV musí být technologicky i kvalitativně minimálně na stejné úrovni jako výrobky bez ekoznačky, tzn. že musí mít například stejnou účinnost.

Po použití se výrobky odbourají v přírodním prostředí během několika hodin až dnů, oproti desítkám let u agresivní chemie. Každý uděláme málo ve svojí domácnosti - společně uděláme mnoho pro sebe i pro ostatní!

 

- zpět nahoru - 

 

Stavebnicový prací systém PERMON

 

Na první pohled může vypadat složitě vždyť při praní v „běžném pracím prášku“ použijete jen ten jeden prací prášek na všechno prádlo! Ovšem - je dobré prát stejným prostředkem bílé/barevné nebo špinavé/pouze "onošené" prádlo? Neopírá se pak zbytečně barva z barevných a příliš neznečištěných věcí?

Ano, Permon vyžaduje trošku Vašeho přemýšlení, ale věřte, že pokud mu to zamyšlení obětujete, mnohonásobně se Vám to vyplatí – Vaše prádlo bude čisťounké, dopřejete trošku oddechu naší Matce Přírodě a navíc ještě ušetříte.

Tyto výrobky jsou koncentráty, proto je potřeba jen jejich malé množství! Pokud například používáte „běžný“ prací gel, dávka na 1 praní je obyčejně asi 75 ml přípravku. Pracího gelu Permon U použijete na jedno praní většinou 20 ml. Pokud si tedy spočítáte částku, na kterou Vás vyjde jedno praní v „běžném“ pracím prostředku, zjistíte, že se i v případě, že použijete všechny složky pracího programu Permon, dostanete maximálně na tutéž cenu. Tato situace se ovšem nevyskytuje příliš často, většinou stačí použít jen některou ze složek, tudíž Vám jedno praní vyjde většinou levněji, než při použití „běžných“ pracích prostředků.

Tento prací systém je vhodný i pro miminka (výborně se hodí na praní látkových plen), pro lidi s kožními onemocněními jako je lupénka, ekzém apod.

Stavebnicový systém PERMON obsahuje:

 • univerzální prací gel (Permon U)
 • bělicí složku (Permon B)
 • doplňkovou složku na skvrny (Permon D)
 • změkčovadlo vody (Permon Z) 
 • máchadlo (Permon M)

Novinkou je tzv. Permon J (na jemné prádlo) či Permon U Color (na barevné prádlo). S těmi ale zkušenosti nemám, neboť jemné prádlo (hedvábí, vlnu) a prádlo barevné či černé peru já osobně v mýdlových ořeších ;-)

 

 

 

Čistící prostředky firmy MISSIVA

 

Firma Missiva nabízí také mnoho různých čistících prostředků. Je jich spousta a určitě pokryjí veškerou péči o Vaši čistoskvoucí domácnost:

 • prostředek na ruční mytí nádobí (Celestina),
 • pro domácí myčky na nádobí (Celestina Automatic) i pro průmyslové myčky na nádobí,
 • přípravek na čištění sanitárních zařízení (Medium),
 • na mytí oken (Jasněnka),
 • na koberce a potahové textilie (Mýval),
 • na trouby a sporáky (Troubelín),
 • na všechny typy podlahových krytin (Lili),
 • umělé hmoty, počítače, skla, TV (Pan Prokouk) 
 • dřevěný nábytek (Balzamína)...

 

 

... a další výrobky

 

Navíc firma Missiva nenabízí jen prací a čistící prostředky, ale také kosmetiku a různé produkty s bylinnými výtažky, které rozhodně stojí za povšimnutí!!!

 

Jejich kompletní seznam i ceny najdete na:

http://missiva.cz/produkty

TOPlist