Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.07.2019 08:35:44

... (nejen) pro maminky s ekologickým myšlením

Do deště‚ větru‚ sněhu...

Do deště, větru, sněhu...

 

Venku je mokro nebo prší, děti už doma neví "co by..." Kdyby tak mohly aspoň na chvíli ven! Anebo ven prostě musíte i v tom počasi, abyste třeba došli do školy či školky....

Přitom se Vám nechce děti stále okřikovat: NELEZ DO TÉ KALUŽE! DRŽ TEN DEŠTNÍK ROVNĚ, BUDEŠ ÚPLNĚ MOKRÝ/Á!

 

NEBUDE !!!

 

Stačí málo - pořídit mu kvalitní nepromokavé oblečení, které vydrží lecos a které navíc snadno a rychle vyčistíte - opláchnete nebo otřete!

Přesně takovéhle nepromokavé oblečení ocení nejen Vaši malí dobrodruzi, ale i Vy!

U nás doma se pro toto oblečení zcela trefně vžilo označení "SKAFANDR". A věřte, že bez "SKAFANDRŮ" si to dneska už nikdo z nás nedovede představit... smiley

 

  • Kvalitní nepromokavé oblečení je prodyšné, měkké a příjemně velké na to, aby mohly děti nepromokavé oblečení obléci i na jejich běžné třeba bavlněné tepláky a mikinu a zůstaly tak vždy suché bez ohledu na počasí.

  • V nabídce bývají i zateplené nepromokavé soupravy, které mohou zcela nahradit objemné kombinézy (pokud tedy nejste vyloženě aktivní lyžaři).

  • Oblečení často můžete kombinovat velikostně, jiná bunda a jiné kalhoty...

  • Můžete si vybírat ze široké škály barev, vzorů a velkých potisků... Nabídka už je velká! Vybírejte oblečení spolu se svými dětmi, ony to jsou, kdo oblečení nosí.

  • Výhoda nepromokavých souprav je v tom, že děti je zvládají obléci i bez cizí pomoci (už od předškolního věku). Jde o dva kusy oblečení (kalhoty a bundu), což činí toto oblečení více flexibilním pro celoroční použití.

  • Kalhoty s laclem  nabízí poměrně hodně ochrany, a to i bez bundy v teplejším počasí – zakrývají záda vysoko.

  • Kalhoty s odepínatelnými šlemi nebo bez šlí zase ocení starší děti (školáci, předškoláci), které se tak snadněji zcela samy obslouží na WC, na návštěvě atd.

  • Bundy mají většinou kapuce, které je možné používat vytažené nebo schovat do límce. Na kalhotech bývají u kotníků gumičky nebo pásky, kterými kalhoty zafixujete na boty či do bot. Konec vyhrnutým nohavicím a promoklým ponožkám!

  • Vybírejte oblečení s reflexními proužky – žádné auto Vaše dítě nepřehlédne, budete-li se pohybovat v blízkosti silnic!

  • S dostatečně teplou spodní vystvou (nejlépe z funkčního oblečení) a svetrem či mikinou pod "skafandrem" se nemusíte své ratolesti bát vypustit i na sníh, zvláště pokud je mokrý!

 


- zpět nahoru -

TOPlist