Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.07.2019 08:35:44

... (nejen) pro maminky s ekologickým myšlením

Doplňky

Doplňky

 

Znáte to, maličkosti dovedou hýbat životem směrem k oběma pólům - k nepohodě i spokojenosti. Nabízím Vám několik drobností, které mám ozkoušeny a které zjednoduššují život nám smiley

 

Kukly jako alternativa čepic

  • dle druhu a síle materiálu ji lze nosit samostatně, ve velmi chladném a větrném počasí třeba jako podvlékací vrstvu
  • některé lze použít taktéž pod přilbu
  • dokonale chrání ouška a tváře (oceníte, když rostou zuby) nejmenších
  • většinou umožňuje pohodlné spaní nejmenších v kočárku
  • límec kukly současné chrání krk před chladem a sluncem aj.
  • nejlepší zkušenosti mám s kuklami ze 100% merinovlny

 


 

Návleky

Teplé návleky na nožičky můžete mít vždy při sobě. V případě ochlazení je jednoduše obléknete nebo v opačném případě sundáte...

Jsou výborným doplňkem při učení na nočník, dítě si nemusí složitě sundávat punčošky, stačí se jenom posadit. Také jsou vhodným pomocníkem při přebalování, nemusíte sundávat punčošky, tepláčky, ale jenom plenku. Dítě je za chviličku v suchu a bez zbytečného zdržování.

Pro holčičky se skvěle hodí k sukýnce, do školky, do kočárku, na písek, na koupaliště jako ochrana před sluníčkem, na trávu... Při učení lezení a chození... Nožičky jsou v teple a přesto se může ťapat na boso.

Návleky se můžou používat na ruce i nohy.

 


 

Protiskluzové ponožky

= nožky v teple a ratolest bez karambolů.

Skvělý doplněk, když se Vaše dítko právě učí dělat své první krůčky. V této fázi učení papučky zavázejí, ale protiskluzové ponožky ochrání před uklouznutím a přitom dostatečně tepelně izolují. Navíc nevadí při lezení, které je ještě stále častější technikou přesunu. Na papučky je čas, až když dítě více chodí, než leze.

Kdykoli pak protiskluzové ponožky využijete jako málo objemné a lehké přezutí na návštěvy.

 


 

Ochranná kapsa na autosedačku, nosítko či šátek

Ochranná fleecová kapsa je určena pro autosedačky - "vajíčka" a všechna nosítka a šátky bez rozdílu výrobce. Vaše dítko dokonale ochrání před nepřízní počasí!

Velikost kapsy je univerzální - díky pružným popruhům bude sloužit rodičům velkého i malého vzrůstu. Díky těmto pružným pásům si ji také můžete velmi rychle kdekoliv nasadit nebo sundat.

Po obvodu kapsy je tunýlek pro šňůrku, kterou lze velmi jednoduše nastavit velikost - na malé i velké dítko. Kapsa přesně obepne dítě v nosítku či šátku a po dotažení zabraňuje úniku tepla ven. Stejným způsobem ovládáte i použití kapucky. Kapsu lze ji nosit s kapuckou, nebo bez ní.

Pomocí šnůrky v tunýlku lze také kapsu krásně obepnout okolo spodní části miminkovské sedačky - "vajíčka" tak, aby dítku dobře překrývala nožičky, nepadala a nedala se strhnout kopajícími nožičkami wink

  

TOPlist